Åbningstider

Man-fre: kl. 9-16.30
Lør: kl. 9-12

Nykøbing:

Butik og værksted
Tlf.: 59 91 14 10

Asnæs:

Værksted
Tlf.: 59 65 14 10

Holbæk:

Værksted
Tlf.: 70 26 14 10

kontakt2

Administration

profil60 Jan Larsen
Kloakmester
VVS-installatør
jan@kajlarsen-vvs.dk
profil60 Kurt Rasmussen
Overmontør
kurt@kajlarsen-vvs.dk
profil60 Allan Akselbo
Overmontør
allan@kajlarsen-vvs.dk
profil60 Dennis Lundgaard
El-installatør
dennis@kajlarsen-el.dk
profil60 Laila Hansen
Adm/Butik
laila@kajlarsen-vvs.dk
profil60 Kathe Mikkelsen
Adm/Butik
kathe@kajlarsen-vvs.dk
profil60 Pernille Harhoff
Adminis
pernille@kajlarsen-vvs.dk
Kaj Larsen A/S - VVS · Kloak · EL

Kaj Larsen A/S har udført vvs arbejde i mere end 50 år,
og besidder derfor stor viden inden for alle typer af VVS-, kloak- og elopgaver.
Kaj Larsen A/S er således rustet til at løse enhver opgave inden for VVS, Kloak, Jordvarme, Solceller og EL.

Kaj Larsen A/S | Vangen 6 | 4500 Nykøbing Sj. | CVR: 53912419 | Tlf.: 5991 1410  |  info@kajlarsen-vvs.dk